jkbc O co chodzi?

Pomysł jest taki, że pomimo, iż z biegiem lat coraz trudniej znaleźć czas - czasem on się jednak pojawia. Czasem wiemy o tym wcześniej, czasem w ostatniej chwili, ale gdyby stworzyć taki "system wczesnego ostrzegania" dający odpowiednim osobom o tym znać? Może ktoś w tym samym czasie też ma czas? Może nawet kilka osób go znajdzie?! To by dopiero było - gdyby zamienić planowaną jutro samotną przejażdżkę motocyklem w Beskidy na kilkuosobowy wypad!

Jednym przykładem jest po prostu chęć ustalenia terminu pasującego pewnej grupie osób. Załóżmy, że chcecie gdzieś wyjechać, niekoniecznie wszyscy, ale powiedzmy - że jeśli jest łącznie piętnastu zainteresowanych - gdy zbierzecie sześciu - jest już dość dobrze, by wyjazd się odbył. Inni pojadą w innym terminie, jedni częściej, drudzy rzadziej. Ale każdy od czasu do czasu się dołączy.

Innym przykładem jest jakieś wspólne hobby, na które już sam rzadko masz czas, a co dopiero żeby znaleźć kompanów (oni są przecież w tej samej sytuacji). W moim przypadku jest to jazda motocyklem. Może to być też porzucanie do kosza czy ryby. Nie ważne. Natłok codziennych obowiązków potrafi spowodować, że odkładamy hobby na półkę. A nie musi tak być - nikt w wieku czterdziestu lat nie będzie spędzał każdego wieczoru na boisku, ale od czasu do czasu można się tam pojawić! Trzeba tylko nie przestawać próbować.

I tym właśnie jest JKBC. Kiedyś sobie pomyślałem o napisaniu takiej apki a że jestem uparty i często przekuwam pomysły w rzeczywistosć mniej myśląc niż robiąc - stworzyłem JKBC. Większość osób, z którymi rozmawiam obawia się podawania tutaj swojego numeru telefonu, z mojej strony powiem, że przestrzegam wszystkie przepisy ochrony danych. Użytkownik ma pełną możliwość wglądu do danych i skasowania wszystkich danych z nim skojarzonych. Nie wysyłam spamu ani nie sprzedaję danych. Zobacz politykę prywatności.

Ten opis jest dosyć obrazowy, aby nie zanudzać szczegółowymi technicznymi zasadami działania portalu. Jednak jeśli jesteś ciekawy, co dokładnie się dzieje, gdy używasz JKBC do organizacji spotkania - przeczytaj zasady użycia aby przejrzeć reguły gry w bardziej skondensowanej formie.

PS> Opcje tworzenia nowej grupy znajdziesz w katalogu. Jeśli chciałbyś dodać grupę, która nie pasuje do żadnego, z przedstwionych tam szablonów - śmiało skontaktuj się z autorem strony i opisz szablon, który potrzebujesz. Chętnie go dodam.